-- po registraci a přihlášení se automaticky načte sleva 5% --

Syne 20, 100 tablet

Doplněk stravy

Aktuálně nejsilnější Synefrin na českém a slovenském trhu jaký můžete koupit. Jedná dávka obsahuje 20mg látky synephrine, oproti běžné poloviční dávce. 

Synephrine je účinná látka vyskytující se v oplodí rostliny Citrus aurantium. Doplněk stravy, který efektivně podporující hubnutí a snižování tělesného tuku, za současné podpory ochrany svalové tkáně.

Syne 20 sizeandsymmetry

315 Kč 281,30 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Sizeandsymmetry Synefrin 20 mg (dvojnásobná dávka)

Synefrin je v oblasti spalovačů tuku známou a probádanou látkou, Sizeandsymmetry nyní však přichází dvojnásobným množství účinné látky, a tím i vyšší efektivitou suplementace spojené s užitím právě synefrinu. V 1 tbl. Sizeandsymmetry synefrin najdete 20 mg synefrinu – extraktu z hořkého pomeranče.

Synefrin je považován za thermogenní spalovač tuku, díky tomu zrychluje metabolismus, což souvisí se zvýšeným spalováním energie (kalorií). Podporuje tři hlavní mechanismy vedoucí ke ztrátě tělesné hmotnosti - odbourávání lipidů (tuků), zvyšování energetického výdeje za pomoci thermogenního mechanismu působení a eliminaci nadbytečné vody v organizmu. Toto snížení tukové neaktivní hmoty vede ke zlepšení výkonu a výkonnosti u sportovců i běžní populace. Zvyšuje metabolický obrat, aniž by měl negativní vliv na srdeční činnost či krevní tlak.

Synephrine v bodech:

  • podporuje snížení hmotnosti
  • přispívá k redukci tuku
  • synefrin zrychluje metabolismus
  • odplavení přebytečné tekutiny z organismu

Pro koho je vhodný?

  • Lidé snažící se o snížení množství tukové tkáně
  • K urychlení metabolismu
  • Ke snížení množství zadržované tekutiny v organismu
  • Ke zlepšení fyzického výkonu

Doporučené dávkování:

1 tabletu (20mg) zhruba 30 minut před výkonem. V netréninkové dny užívejte 1 tabletu ráno. Zapijte dostatečným množstvím čisté vody nebo jiné tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 20 mg!

Nutriční hodnoty: 1 tableta obsahuje 20mg synefrinu

Složení: Maltodextrin, extrakt Citrus aurantium (8 % synefrinu).

 

Upozornění: 

Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů.Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina pro zvláštní výživu. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru

Doplněk stravy

Kód Kód: 336
Jméno značky: Sizeandsymmetry Nutrition
Kategorie: Spalovače tuků
Citrus aurantium (synefrin): 20mg
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
JB Avatar autora | 23.7.2022
Zkouším nově bez dodatku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: