-- po registraci a přihlášení se automaticky načte sleva 5% --

Jak to začalo?

Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition je pro nás samozřejmou srdeční záležitostí, do které vkládáme veškerý svůj um, snahu a píli tak, abychom byli schopni právě tyto vlastnosti a prvky přenést také na Vás – naše zákazníky. Ač jsme ve světě fitness výživy stále mladou a moderní společností, jsme zde již od roku 2013. Právě v tomto roce jsme uvedli na trh naši „prvotinu“, kterou byla vlajková loď v podobě dodnes nabízeného CFM 80 Sizeandsymmetry – syrovátkového proteinového přípravku.

Další produkty včetně kreatinů, aminokyselin nebo spalovačů, na sebe nenechaly dlouho čekat, vyvíjely se, až se přenesly do dnešní doby, kdy má naše portfolio více než 10 produktů. To se nemusí oproti jiným značkám zdát příliš, nicméně v tomto případě se držíme hesla „méně znamená někdy více“. Můžeme se tak soustředit na maximální kvalitu produktů a jejich „vyladění“ až na tu nejpříjemnější uživatelskou úroveň a to včetně maximálního cenového zpřístupnění.

Sizeandsymmetry není jen a pouze brand doplňků stravy pocházející z Německa. Naší filosofií je být Vám, našim zákazníkům a cvičencům co nejblíže. Toho si vážíme a proto i do ostatních aktivit, kterými jsou například podpora sportovců, uvádění zájmových článků, podpora soutěží a nebo tvorba vlastního oblečení, vkládáme kousek nás … našeho entusiasmu a píle tak, abyste se značkou Sizeandsymmetry cítili „jako doma“ a našli se v ní. Značka Sizeandsymmetry Vám tak dává prostor se identifikovat s širokou sociální skupinou nadšenců pro silové sporty očekávajících od své práce v posilovně jen ty nejlepší výsledky.

Jsme rádi, že jste s námi a umožňujete nám být lepší. O to stejné se snažíme a vždy budeme snažit i my. Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition je Německá značka registrovaná firmou Trademarc GMBH.