--Aktuálně na našem eshopu probíhá akce na Whey Protein 1+1 za 999Kč.--

Tribulus TESTO X-BLEND, 120 kapslí

Tip
TestoX blend sizeandsymmetry
Doplněk stravy
 
TestoXBlend kombinuje specifické látky se synergickým působením na produkci testosteronu jako nejsilnějšího pohlavního mužského hormonu zajišťujícího nárůst svalové hmoty a možnost snižování množství tukové tkáně. Díky působení na mužské pohlavní hormony může také ovlivnit silové schopnosti a jejich rozvoj.
 
459 Kč 399,10 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Sizeandsymmetry Testo X-Blend

Doporučujeme si přečíst tento článek o hodnocení produktu Tribulus Testo X Blend.

Ve spolupráci s oblíbeným českým magazínem světfitness.cz si můžete přečíst i tuhle odbornou recenzi.

Speciální silný produkt vyvinutý k přírodní optimalizaci hladiny testosteronu v těle.

Tribulus terrestris – jedná se o rostlinu, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Originální Tribulus obsahuje 40-60x vyšší množství Protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa, právě tento Tribulus využívá i tento přípravek od Sizeandsymmetry.

Steroidní saponiny a látka Protodioscin mají schopnost ovlivnit produkci mužského pohlavního hormonu testosteronu, který je zodpovědný za vybuzení anabolické odpovědi na silový trénink a podporuje sarkoplazmatickou hypertrofii (růst) svalové tkáně a snížení množství tělesného tuku.

Kyselina D-asparagová (DAA) „narovnává“ sníženou hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu. K tomu dochází vlivem intenzivního silového tréninku nebo při prolongované kalorické restrikci. Tato pravotočivá aminokyselina se uchytila ve sportovní výživě a při krátkodobé expozici dokáže navýšit hladinu testosteronu až o 60 %. Tím napomáhá nejen zvýšení libida, sexuálního chtíče, ale také růstu svalové hmoty.

Maca (peruánská) je často označována jako „superfood“ - superpotravina, která se stává v současné době velmi populární. Pěstuje se ve výšinách peruánských And a její účinky mají pozitivní vliv na vitalitu, plodnost či sexualitu (libido). Díky tomuto je popisován i její vliv na hladinu testosteronu a tím, i hypertrofii nebo změnu tělesného složení ve smyslu nižší hladiny tělesného tuku.

Maca je kořenová zelenina, která připomíná řepu, kořen je velký asi 3-6 cm v průměru a cca 5 cm na délku. Prášek z červené macy má oproti černé a bílé mace jemnější a méně výraznou karamelovou chuť. Maca kořen byl používán indiány v Peru jako zásadní složka pro zdraví po tisíce let. Prášek z macy obsahuje množství vitaminů, minerálních látek a esenciálních aminokyselin.

ŽenŠen je velmi populární již po tisíce let v asijské kultuře, a to díky své široké působnosti ve vztahu k podpoře zdraví. Přispívá k normální hladině glukózy v krvi a tím i stabilizaci výkonu nejen silového, ale u vytrvalostního. Podporuje fyzický výkon, pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti a dobré sexuální vztahy, díky zvyšování libida a sexuálního chtíče.

Vitamín D3 je v tucích rozpustný vitamín, který je syntetizován převážně pokožkou působením slunečního záření. V malém množství se nachází v jídle jako je tuňák, makrela, sardinka, vejce nebo mléko nebo může být konzumován prostřednictvím suplementace. Vitamín D3 má pozitivní vliv na funkce v metabolismu, od vstřebávání vápníku, přes normální funkci svalů až po normální funkci imunitního systému. Ve vztahu k vitaminu D3 máme popsán i nárůst hladiny testosteronu až o 30 %, což může mít opět za následek nárůst svalové tkáně a snížení množství tuku.

Jan Caha testo xblend

Nutriční hodnoty:

 

1 kapsle

% RHP

3 kapsle

% RHP

Tribulus terrestris extract (90 % saponins)

150 mg

 

450mg

 

Kyselina D-asparagová (DAA)

200 mg

 

600mg

 

Maca peruánská

100 mg

 

300mg

 

Ženšen extrakt

50 mg

 

150mg

 

Vitamin D3

10 mcq

200%

30mcq

600%

 

Doporučené dávkování: 

3 kapsle večer před spaním.

Složení:

Tribulus terrestris extract (90% saponinů), DAA - kyselina askorbová, Maca peruánská, ženšen, vitamín D3, pomocné látky maltodextrin, sterean hořečnatý, talek, želatinová tobolka.

Upozornění:

Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

 

Kód Kód: 297
Jméno značky: Sizeandsymmetry Nutrition
Kategorie: Sportovní výživa
? Tribulus terrestris extract (90 % saponins): 450mg
? Kyselina D-asparagová (DAA): 600mg
? Maca peruánská: 300mg
? Ženšen extrakt: 150mg
? Vitamin D3: 30mcq

Zkoušel jsi už Tribulus TESTO X-BLEND na přírodní zvýšení testosteronu?

Zkoušel jsi už Tribulus TESTO X-BLEND na přírodní zvýšení testosteronu?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Protodioscin 7.3.2019 09:48
Dobrý den, jaké procento protodioscinu tedy výrobek má? Děkuji
Odpovědět
P Avatar autora Protodioscin 7.3.2019 14:52
Dobrý den Pavle, výrobek obsahuje 40% Protodioscinu.
R Avatar autora Testi 21.2.2019 21:44
Ahoj,po jake dobe uzivani se neco objevi....???Diky.
Odpovědět
P Avatar autora Testi 22.2.2019 12:11
Dobrý den, přesně to říci určitě nejde (každé tělo je individuální), ale dle ohlasů zákazníku, pocítili pozitivní změny již po pár dnech užívání.