-- po registraci a přihlášení se automaticky načte sleva 5% --

Magnesium bisglycinát + zdarma Zinek bisglycinát

Doplněk stravy

Hořčík a Zinek je velmi důležitou minerální látkou, která se podílí na celé řade pochodů v našem organismu, spojených se sportovní výkonností i fungování v běžném pracovním či osobním životě.

325 Kč 290,20 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Sizeandsymmetry Magnesium bisglycinát, 100 tablet

Doporučujeme si přečíst tento článek o hořčíku a minerálu v lidském těle.

Hořčík je velmi důležitou minerální látkou, která se podílí na celé řade pochodů v našem organismu, spojených se sportovní výkonností i fungování v běžném pracovním či osobním životě. Magnézium chelát nebo „hořčík v chelátů“ je nejlépe vstřebatelná vazba hořčíku, známá zejména pro svůj účinek při oddálení křečových stavů ve svalech. Mimo to napomáhá zdraví kostí, svalů a kloubů, ale také nervových vzruchů, funkčnosti svalů a má významné funkce ovlivňující sportovní výkonnost a i výkon samotný. Je ideálním prostředkem pro suplementaci sportovců i běžné populace.

 

Sizeandsymmetry Zinek bisglycinát 10 mg, 90 kapslí

Obsahuje vysoce kvalitní zinek bisglycinát, a díky chelátové formě má velmi vysokou biologickou hodnotu. Je esenciální stopový prvek, který tělo neumí vyrobit samo. Zinek je nezbytný pro mnoho metabolických procesů v těle, jako je výroba a odbourávání sacharidů a bílkovin. Má pozitivní vliv na stav pokožky, správný chod imunitního systému a účinek různých hormonů. 

 

 

Nutriční údaje:

 

1 tableta

% RDI

Magnesium (hořčík bisglycinát)

100mg

26,67%

 

Doporučené dávkování: 3 až 6 tablet denně. 1-2 tablety ráno, v poledne a večer. Maximální denní povolená dávka je 6 tablet.

Složení: Glycinát hořečnatý. Pomocné tabletovací látky: mikrokrystalická celuloza, sorbitol, stearan hořečnatý, talek.

 

 

Obsah v 1 kapsli

% RHP

ve 2 kapslích

% RHP

Zinek bisglycinát

10 mg

100%

20 mg

200%

 

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně. Maximální denní doporučená dávka jsou 2 kapsle. (nepřekračujte maximální dávku). 

Složení: bisglycinát zinečnatý, pomocné kapslovací látky: maltodextrin, stearan hořečnatý, veganská kapsle z celulózy (HMPC).

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nekombinujte s alkoholem! Dbejte na dostatečný příjem tekutin. Výrobek není náhrada pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Kód Kód: 407
Jméno značky: Sizeandsymmetry Nutrition
Kategorie: Vitamíny a minerály
Glycinát hořečnatý: 100mg
Obsah balení: 100 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: