-- po registraci a přihlášení se automaticky načte sleva 5% --

BCAA 3000, 200 kapslí

Doplněk stravy

Spojení tří unikátních esenciálních aminokyselin, které podporují růst a regeneraci svalové hmoty a zároveň je chrání před rozpadem na energii využitelnou pro svalovou práci.

389 Kč 347,30 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Sizeandsymmetry Bcaa 3000

BCAA jsou větvené aminokyseliny (z anglického Branched Chain Amino Acids), které podporují růst a regeneraci svalové hmoty a zároveň je chrání před rozpadem na energii využitelnou pro svalovou práci.  Působí jako silná antikatabolická směs aminokyselin, efektivně tak inhibuje ztrátu svalové hmoty.

Bcaa

Sizeandsymmetry BCAA 3000  je složen z aminokyselin L-leucine, L-Valine a L-Isoleucine. Jedná se o esenciální aminokyseliny, které tvoří přibližně 35% z celkového množství aminokyselin ve svalovině člověka, jsou tedy pro lidský organismus nezbytné a nedokážeme si je syntetizovat. Proto je musíme dodávat stravou či suplementací. Právě tuto nutnost nám zajišťuje tento produkt . Díky své unikátní struktuře nepodléhají rozpadu v játrech podobně jako jiné aminokyseliny a nejsou zde vychytávány. Mohou tak pokračovat dále krevním řečištěm a dostávají se přímo k pracujícím svalům, kde nachází svůj účinek. 

Větvené aminokyseliny jsou ideálním prostředkem pro zlepšení sportovního výkonu. Podporují nárůst svalové hmoty, tím sekundárně podporují i nárůst síly. Zabraňují katabolismu svalů a nadále umožňují jejich růst a zachování svalových objemů. Velmi významným pozitivnem je podpora regenerační fáze po výkonu. Zde naleznou svoje uplatnění zejména u sportovců, kteří jsou intenzivně namáháni, podávají maximální silové výkony nebo absolvují dlouhé aerobní i anaerobní výkony.

Hlavní benefity

 

Doporučené dávkování:

Užívejte 3-6 kapslí 30 min. před výkonem a 3-6 kapslí těsně po výkonu. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Nutriční údaje:

   Ve 100g    v 6 kapslí  
 Energetická hodnota  385  kcal  14,32  kcal
 Energetická hodnota  1577  kJ  58,56  kJ
 Bílkoviny  96,3  g  3,58  mg
 Sacharidy  0  g  0  mg
 Tuky  0  g  0  mg
 Sůl  0  g  0  mg
         
 L-Isoleucin  40,33  g  1500  mg
 L- Leucin  20,16  g  750  mg
 L- Valin  20,16  g  750  mg

 

Složení:

Aminokyseliny L-valine, L-leucine a L-Isoleucine, želatinová kapsle.

Upozornění:

Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina pro zvláštní výživu se sladidlem.  Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Kód Kód: 168
Jméno značky: Sizeandsymmetry Nutrition
Kategorie: Aminokyseliny
L-leucin: 1500 mg
L-Isoleucin: 750 mg
L-Valin: 750 mg
Poměr aminokyselin: 2:1:1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: