Vitamín C + Green Tea + Complex multivitamín

complex vitmainc greentea
888 Kč –25 %

Balíček nejdůležitějších vitamínů v akční ceně.

Detox, imunita, vitalita a energie. Tak by se dal ve zkratce pojmenovat tento výhodný set vitamínů a minerálů za výhodnou cenu. Je vhodný nejen pro sportovce.

666 Kč 579 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Vitamín C 1000, vitamín číslo 1!

S vysokým obsahem účinné látky 1000 mg na jednu tabletu, je jedním z nejsilnějších vitaminových preparátů na trhu. Vitamin C je vyroben technologií, která zajišťuje pozvolné vstřebávání účinné látky a snižuje tak riziko jejího nevyužití. Toho je dosaženo přidáním extraktu ze šípku.

Vitamin C je silným antioxidantem. Pozitivně také ovlivňuje obranyschopnost organismu (posílené imunity), napomáhá likvidovat volné radikály. Vitamin C navíc napomáhá vstřebání a novotvorbě kolagenu v kloubních chrupavkách. Šípek obsažený v produktu Vitamínu C Sizeandsymmetry je zdrojem bioflavonoidů, které zesilují účinek vitaminu C, urychluje nápravné procesy v organismu. Doporučené dávkování: Užívejte jednu tabletu jednou denně a zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Kompletní popis produktu zde.


Green TEA

Green Tea Sizeandsymmetry (100% čistý zelený čaj) s vysokým obsahem Epigalokatechin galátu (EGCG). Epigalokatechin galát (EGCG) je jednou z nejdůležitějších složek obsažených v zeleném čaji. Jedná se o bioaktivní polyfenol, který má široké spektrum účinků včetně antioxidační funkce, zabránění rozpadu buněk působením volných radikálů nebo podpory kognitivních funkcí. Doporučené dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně, maximální denní povolená dávka jsou 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. 

Kompletní popis produktu zde.


Complex Multivitamín

Je komplex vitamínů a minerálních látek pro podporu všech základních funkcí organismu a jeho správné fungování. Vitamíny a minerální látky jsou pro nás v běžném životě velmi důležité. O to důležitější jsou pro sportovce. Pracují prakticky u všech dějů, které jsou ve vašem organismu, a to včetně anabolických pochodů, trávení a vstřebávání živin nebo v produkci energie. Jejich dodávka je tedy prakticky nutná, a to i v kontrastu s dnešními průmyslově vyráběnými potravinami, ve kterých se obsah minerálních látek a vitamínů stále snižuje. Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli ráno po jídle a 1 kapsli večer po posledním jídle. Zapijte dostatečným množství tekutiny.

Kompletní popis produktu zde.


Doplněk stravy

Kód Kód: 324
Jméno značky: Sizeandsymmetry Nutrition
Kategorie: Vitamíny a minerály

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: