Nezapomeň se přihlásit nebo registrovat. Po přihlášení se ti načte automaticky sleva a uvidíš i speciální akce!

Melatonin 2mg, 60tab

sizeandsymmetry melatonin
249 Kč –8 %

Doplněk stravy

Melatonin je látka, která přispívá ke zlepšení kvality spánku a napomáhá usínání. Melatonin je hormon spánku, který si organismus sám vytváří. Je vhodný nejen pro rekreační a vrcholové sportovce, ale například i pro hodně pracující lidi, kteří mají málo času na spánek. Doplněk Melatonin reguluje chrono-biologické rytmy pomůže lépe usnout a vytvořit kvalitní spánek, který je pro naše tělo velmi důležitý.

 

249 Kč –8 % 229 Kč 199,10 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

MELATONIN SIZEANDSYMMETRY 

Doporučujeme si přečíst i tento výborný článek o spánku.

Popis:

Melatonin je hormon (látka) zajišťující vhodný spánkový cyklus, kvalitní spánek a s ním i spojené regenerační procesy na úrovni svalové hmoty, CNS nebo orgánových funkcí. Tato tělu vlastní látka je zodpovědná za kompletní spánkový cyklus, bohužel jeho produkce s věkem i mírou stresu klesá, a po dohodě s lékařem se doporučuje jeho doplnění a zkrácení doby potřebné k usnutí.

Melatonin také přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy, a to jak v důsledku zvýšené fyzické námahy, tak například v důsledku časového posunu nebo vyšší míry stresu. Nebyla stanovená dávka, která by určila předávkování. Melatonin není návykový.

Kvalitní spánek je jednou z nejdůležitějších „veličin“ sportovcova života. Zajišťuje vhodnou regeneraci tréninkovým stresem zatížených svalových vláken, ale také rovnováhu pohlavních hormonů (testosteron, progesteron), růstového hormonu, nebo hormonů starajících se o pocity hladu (leptin, ghrelin) a podporujících tak například i samotné hubnutí.

SaS-web-mobil-1

Pro koho je vhodný?

  • Lidé s vyšší fyzickou námahou
  • Aktivní sportovci
  • Lidé s vyšším psychickým stresem
  • Lidé s poruchou spánkového cyklu
  • Lidé s horší kvalitou spánku

Co můžu očekávat?

  • Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí

Nutriční hodnoty:

  Obsah v 1 tabletě %RHP*
Melatonin  2mg xxx

 

*Referenční hodnota

*RHP není stanovena

 

Doporučené dávkování:

Užívejte polovinu tablety (1 dávka) před spaním. Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Složení: 

Melatonin, pomocné tabletovací látky (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, talek).

Balení obsahuje 60 tablet / 120 dávek.

 

Upozornění:

Není určeno pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nikdy nepřekračujte nejvyšší doporučenou denní dávku, polovinu tablety. Užívání konzultujte s lékařem. Užívejte před spánkem, může způsobit ospalost. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Podmínky skladování: Chraňte před mrazem, ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu při teplotě 5-25°C.

Doplněk stravy

Kód Kód: 330
Jméno značky: Sizeandsymmetry Nutrition
Kategorie: Vitamíny a minerály
Melatonin: 2mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 11.7.2019
Hodně roků jsme měl stavy, kdy jsem špatně usínal, asi spíš chronická záležitost a to jsem mohl být unavený na krev. Hodně jsem bojoval s usínáním. Tento Melatonin mi doporučil kamarád a nevěřil jsem jak funguje. Po několika letech mám kvalitní spaní, normální usínání a dokonce se na spánek i těším. Opravdu jsem to nečekal a doporučuji každému, kdo má něco podobného jako já.

Známá a populární německo-česká značka vysoce kvalitní sportovní výživy nejen pro sportovce. Na trhu aktivně působí aktivně přes 4 roky, vzestup značky byl silný a své zboží dodává do několika zemí v EU.